Mcusta Zanmai Classic Damascus Nakiri japán szakácskés
Nincs raktáron

Mcusta Zanmai Classic Damascus Nakiri szakácskés, zöldségaprító kés 16,5 cm-es

A japán Mcusta Zanmai Classic Damascus sorozat konyhakései,  33 rétegből kovácsolt, damaszkolt rozsdamentes acélból készülnek. A középső vezérél  VG-10 kiváló minőségű acél (HRC 61). Ezek a pengék hosszú ideig élesek maradnak és a japán késekre jellemző 15 fokos élszögnek köszönhetően a kések vékonyk, könnyűek, de rendkívül erőssek és könnyen kezelhetőek.

A damaszkuszi acélpengés késekre jellemző, hogy az összekovácsolt acél rétegei egyedi mintázatot adnak, így minden kézzel kovácsolt japán damaszkuszi penge egyedi is. 

Profi szakácsok és igényes főzni szerető emberek egyaránt kedvelik ezt a kiváló japán szakácskést.

A fekete pakkafa nyél szegecsekkel van rögzítve a markolatra és különleges anyagokkal imregnálják, hogy tartós maradjon. A konyhakés markolata jól illeszkedik a kétzbe és könnyű vele a vágás.

Ezt a különleges Mcusta Zanmai Classic Damascus Nakiri 16,5 cm damaszkuszi acélpengés japán szakácskést kézzel készítették és állították össze, hogy az ön konyhájának méltó dísze és hasznos eszköze legyen a konyhai előkészítések során.

Ajánlott felhasználása: a téglalap alakú penge ideális zöldség és zöld-fűszerek gyors aprításához


28.000,- Ft feletti rendelésnél már választhat ingyenes szállítást! (utánvét külön fizetendő)

Cikkszám
HKB-3008D
Gyártó
Mcusta Zanmai
Kategória
japán szakácskés
Szállítási idő
2-5 munkanap
Szállítása
INGYENES!
58 890 Ft
Nincs raktáron
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Ajánlom
Nyomtat
Kérdés a termékről